Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради.

Дата: 28.10.2021 15:43

Сьогодні селищний голова Володимир Савченко провів засідання виконавчого комітету Романівської селищної ради, під час якого розглянуто низку важливих для громади питань. Усі рішення були ухвалені одноголосно. В роботі засідання прийняли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ходюк В.І., депутат селищної ради Флуд В.В.

На початку засідання членами виконкому було підтримано пропозицію селищного голови щодо внесення до порядку денного додаткових питань, які потребують вирішення:

- про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації та на будівництво мереж вуличного освітлення в селах Годиха та Межирічка Романівської громади;

- питання служби у справах дітей;

- про надання дозволу ТОВ  «Приватна паливна компанія» смт Романів  на роздрібну торгівлю.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету на 4 квартал 2021 року виконком схвалив ряд звітів, а саме:

• про виконання бюджету Романівської селищної ради за 9 м-ців 20231 року;
  • про роботу Центру надання адміністративних послуг Романівської селищної ради за 9 м-ців 2021 року;
  • про роботу комунального підприємства «Сервіс» за 9 м-ців 2021 року;
  • про роботу із зверненнями громадян  за 9 м-ців 2021 року.

З метою ефективної роботи у напрямку розгляду  звернень громадян, члени виконкому затвердили Порядок розгляду письмових звернень громадян та особистих і виїзних прийомів громадян керівництвом Романівської селищної ради.

На засіданні були розглянуті питання щодо стану забезпечення учнів, дітей організованим підвезенням до закладів освіти селищної ради та питання підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та закладів соціальної  сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Розглянувши депутатське звернення депутатів селищної ради Флуда ВІ.В. та Кулак М.В., члени виконкому прийняли рішення про встановлення пристроїв  примусового зниження швидкості руху транспорту «лежачий поліцейський» по вулиці Путиліна та вулиці Шевченка в селищі Романів з нанесенням дорожньої розмітки біля ЗЗСО «Романівська гімназія».

Окремий блок питань, які розглянули члени виконкому та підтримали відповідні рішення, стосувався  заяв громадян  різного характеру.

Докладніше з рішеннями можна ознайомитись на сайті селищної ради в рубриці  "Рішення виконавчого комітету".