БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ: НЕЛЯ КОВАЛЮК ПРОДОВЖУЄ ІНСПЕКТУВАТИ ДОСТУПНІСТЬ ОБ’ЄКТІВ НА ЖИТОМИРЩИНІ

Дата: 26.10.2021 08:23

безбар'єрність

Сьогодні, 25 жовтня, Представниця Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській облдержадміністрації Неля Ковалюк разом із депутатами Житомирської міської ради, представниками Департаменту містобудування та земельних відносин й Управління капітального будівництва міськради взяли участь у виробничій нараді щодо готовності скверу на майдані Путятинський у Житомирі.

Неля Ковалюк відзначила безбар’єрність даного об’єкту, що дозволяє відвідувати його маломобільним групам населення.

«Об’єкт зручний для пересування, прогулянок, відпочинку містян. Чудовий дитячий майданчик, зручні доріжки. Багато різних незвичайних рослин. Хотілося б, щоб житомиряни берегли і підтримували побачене», – зазначила  Представниця Урядової уповноваженої.

Нагадаємо, що Неля Ковалюк також проінспектувала об’єкти програми Президента «Велике будівництво», реалізовані на Житомирщині, – реконструйовані будівлі Магістрату та Пулинської школи.

Довідково. Перша леді України Олена Зеленська презентувала «Довідник безбар’єрності», з яким можна ознайомитися ТУТ.