Романівській селищній раді виділено субвенцію з державного бюджету на створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі .

Дата: 23.10.2021 12:56

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 №389 «Порядок і умови надання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» Романівською селищною радою направлено пакет документів до Міністерства соціальної політики України щодо надання субвенції з державного бюджету на створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України  від 30.06.2021 №696-р «Про затвердження розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, у 2021 році» Романівській селищній раді виділено дану субвенцію у сумі 4376,09 тис. грн.

Станом на 21.10.2021 року згідно помісячного розпису асигнувань з державного бюджету надійшли кошти в сумі 2188410,00 гривень.

Оголошено відкриті торги 29 липня 2021 року по закупівлі «Реконструкція частини нежитлової будівлі під притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (готельні приміщення) на загальну суму – 2521925,20 гривень з ПДВ.

Аукціон  по даній закупівлі відбувся 16 серпня 2021 року, на торги вийшли два учасника ТОВ «Тетерів - Будпроект» та ТОВ «Забудовник».

Найбільш економічно вигідною за результатами оцінки визначена пропозиція учасника ТОВ «Тетерів Будпроект» з приведеною ціною       2468323,20 гривень з ПДВ, який і обрано переможцем закупівлі робіт та 13.09.2021 року підписано договір. На даний час  проводяться ремонтні роботи та виконано 60% робіт по реконструкції частини нежитлової будівлі під притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства.

По закупівлі легкового автомобіля (мінівен) 10.09.2021 року було оголошено повторно відкриті торги у зв’язку з тим, що на перші торги вийшов тільки один учасник. Аукціон по даній закупівлі відбувся  28.09.2021 року.

Станом на 21.10.2021 року підписано договір про закупівлю легкового автомобіля з переможцем відкритих торгів ТОВ «ІНТЕР АВТО ЦЕНТР».