Про скликання п’ятнадцятої сесії селищної ради 8-го скликання

Дата: 18.10.2021 17:07

Житомирського району

РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від  18.10.2021  року                                                                    № 248

Про скликання п’ятнадцятої  сесії

селищної ради 8-го скликання

Відповідно ст.ст.42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати п’ятнадцяту сесію селищної ради 8-го скликання 29 жовтня 2021 року о 10:00 годині в залі засідань селищної ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про затвердження Стратегії розвитку Романівської територіальної громади до 2027 року.
  2. Про продовження терміну дії Програми  покращення технічного стану вулиць та доріг на території Романівської територіальної громади на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням сесії Романівської селищної ради від 23.12.2020 року № 47-3/20, на 2021-2025 роки.
  3. Про  внесення доповнення  до селищної програми виконання заходів Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН «Про права дитини» на період 2021року.
  4. Про затвердження Порядку і нормативів відрахування частини  прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, які належать до спільної власності територіальної громади.
  5. Про списання кредиторської заборгованості, строк позовної давності     якої минув.
  6. Питання освіти.
  7. Питання комунальної власності.
  8. Про затвердження структури та штатної чисельності працівників апарату та виконавчих органів Романівської  селищної ради на 2022рік.
  9. Про зміни до штатного розпису  комунальної установ по експлуатації адміністративної будівлі Романівської селищної ради та  благоустрою території смт.Романів.
  10. Про утворення старостинських округів  Романівської територіальної громади.
  11. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
  12.  Розгляд земельних питань.
  13. Інше.

На сесію селищної ради запросити депутатів селищної ради, апарат  селищної ради, керівників підприємств, організацій, установ, представників ЗМІ.

Секретар селищної ради                                               Юрій ЧУМАЧЕНКО