ВІДБУЛИСЯ ДНІ СЕЛА у с. Камінь, с. Булдичів, с. В. Козара

Дата: 13.10.2021 09:11

Довгоочікуваними Дні села є для тих населених пунктів Романівської громади, для яких стало традиційне їх відзначенняЦе стало гарною нагодою зібратися односельцям разом, зустріти гостей, послухати душевних пісень, подивитися виступи аматорів сцени і своїх дітей. Саме таким було свято у селах: Булдичів, Камінь, В. Козара,  що на території Романівської громади.

Гарний настрій було гарантовано кожному учаснику свята: молодим і людям похилого віку, дітям та дорослим. Кожен міг знайти собі розвагу. Солодощі, дитячі аніматори, святкова концертна програма за участі місцевих аматорів.

Привітати жителів сіл на свято завітали селищний голова Володимир Савченко, заступники селищного голови Рибак В.М. та Ходюк В.І., які побажали усім мешканцям міцного здоров’я, щастя, добра та процвітання.

Свято у селах вдалося, а головне – люди отримали задоволення і багато приємних вражень.

Село КАМІНЬ

Село Булдичів