ПРИВІТАННЯ РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 13.10.2021 08:58

Шановна Романівська громадо!

Щиро вітаю вас з Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці! Для українців ці свята є символами Божого благословення для всіх, хто захищає рідну землю і тих, хто молиться за захисників.

У цей день ми вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, захищаючи нашу державу від нападників і низько вклоняємося тим, хто боронить нашу неньку зі зброєю в руках, даруючи нам можливість жити, працювати і творити під мирним небом.

День захисника України – це свято, що виплекане нашою історією і загартоване нинішньою реальністю, в якій слова "повернись живим" наповнені безмежною надією і непереборною вірою в силу духу українців, який ще нікому здолати не вдалося.

Тож будьмо гідними подвигів наших Героїв, шануймо їхніх матерів, дбаймо про дітей і майбутнє держави.

У цей святковий день бажаю незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я. Нехай День захисника України завжди святкується під покровом мирного неба!

З повагою,

селищний голова   Володимир САВЧЕНКО