Про  встановлення  піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування, Спасівською Катериною Григорівною

Дата: 07.10.2021 08:29

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №188

Від   26     серпня  2021 року                                          смт.Романів

Розглянувши заяву  громадянки Колесник Лариси Григорівни, 17.08.1993 р.н., ( адреса  місця реєстрації: Київська область, м.Ірпінь, смт. Гостомель, вулиця Свято-Покровська, буд.73д. кв.33,   адреса місця проживання: Житомирська область, Житомирський  район с.Монастирок  вул.Центральна, буд.27) про призначення її піклувальником над неповнолітньою  сестрою Спасівською Катериною Григорівною, 15.02.2007 р.н.,  мати  якої  - Спасівська Людмила Олександрівна має  тривалу хворобу (висновок   лікарсько-консультативної  комісії закладу охорони здоров’я  про наявність у батька,  матері дитини тривалої  хвороби, яка перешкоджає виконанню  батьківських обов’язків №36, від 06.07.2021року,  виданим КНП «Романівська лікарня» Романівської  селищної ради),    згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження відповідно до статей  126,133,135 Сімейного кодексу України   від  07.07.2021 року №00031527002, відомості про батька записані за вказівкою матері відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 25.08.21 р. № 3 та виходячи з інтересів дитини, відповідно до статей 243, 244, 246,247,249  Сімейного кодексу України, ст.ст. 59, 61, 62, 63 Цивільного кодексу України, ст.ст. 6, 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових  умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, виконавчий комітет Романівської селищної ради

ВИРІШИВ:

1.  Встановити  піклування  над дитиною, позбавленою батьківського піклування,  Спасівською Катериною Григорівною, 15.02.2007 р.н.
  2. Призначити  піклувальником сестру Колесник Ларису Григорівну, 17.08.1993 р.н.

1. Покласти персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток дитини   Спасівської  Катерини  Григорівни, 15.02.2007 р.н. на піклувальника  Колесник Ларису Григорівну, 17.08.1993 р.н.

4. Службі у справах дітей Романівської селищної ради (Данилевич В.І.) забезпечити:

4.1. Здійснення контролю за умовами проживання та виховання дитини в сім’ї піклувальника.

4.2. Підготовку щорічних висновків про стан виховання та утримання дитини в сім’ї піклувальника.

5. Відділу соціального захисту населення Романівської селищної ради (Мельник В.С.)забезпечити:

5.1.  Щорічне пільгове оздоровлення підопічної дитини.

5.2. Розгляд питання щодо взяття під соціальний супровід дитини в сім’ї піклувальника, надання комплексу послуг, спрямованих на створення належних умов для виховання та розвитку підопічної дитини.

6. Рекомендувати  відділенню №7 управління праці та соціального захисту населення Житомирської райдержадміністрації (Кондратюк Т.В.)  призначити і  виплачувати державну  соціальну допомогу на дитину, позбавлену батьківського піклування, Спасівську  Катерину  Григорівну, 15.02.2007 р.н.

7. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Романівської селищної ради» (Галясу О.М.) забезпечити:

7.1. Закріплення сімейного  лікаря за дитиною та її медичний огляд двічі на рік.

7.2. Надання службі  у справах дітей Романівської селищної  ради щорічних висновків про стан здоров’я дитини та дотримання піклувальником рекомендацій лікарів.

8. Відділу освіти Романівської селищної ради (Гаврилова О.Л.) забезпечити:

8.1. Право дитини на здобуття повної загальної середньої освіти.

8.2. Надання службі у справах дітей Романівської селищної ради  щорічних інформацій про стан навчання, виховання та розвитку дитини.

9 Рекомендувати відділенню поліцію №5 Житомирського районного управління поліції головного управління Національної поліції в Житомирській області (Данилюк С.В.) інформувати службу у справах дітей Романівської селищної ради про наявність проявів асоціальної поведінки з боку дитини та піклувальника.

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника селищного  голови Володимира РИБАКА.

Селищний голова                                                    Володимир САВЧЕНКО