Про погодження режиму роботи закладу торгівлі

Дата: 06.10.2021 09:59

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від  30 вересня 2021 року  №202                                            смт. Романів

Про погодження режиму

роботи закладу торгівлі

Розглянувши та обговоривши заяву ФОП Голяша Анатолія Миколайовича, вхідний від 17.08.2021№Г-408,  та заяву ФОП Бондарчук Наталії Василівни,  вхідний від 23.09.2021 №Б-493,  керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Відмовити у наданні дозволу ФОП Голяшу Анатолію Миколайовичу на відкриття магазину «Світ продуктів» по вул. Графа Ілінського, 40 в смт. Романів у зв’язку з тим, що земельна ділянка під будівлею має цільове призначення «для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд».
  2. Рекомендувати ФОП Голяшу Анатолію Миколайовичу звернутись до підприємства землеустрою з метою зміни цільового призначення частини земельної ділянки, яка знаходиться під вищевказаним магазином, на «для комерційної діяльності».
  3. Погодити ФОП Бондарчук Наталії Василівні режим роботи магазину «Урожай», що розташований за адресою: Житомирська область, смт. Романів вул. Небесної сотні,103,

з 9-00 по 17-00 у робочі дні

та з 9-00 по 14-00 у вихідні та святкові дні

при умові укладення договору на вивезення ТПВ з РКП «Сервіс» та забезпечення доступності приміщення для осіб з інвалідністю.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника селищного голови Володимира РИБАКА.

Селищний голова                                      Володимир САВЧЕНКО