Про надання дозволу на видалення зелених насаджень

Дата: 05.10.2021 15:25

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ №  219

Від 30.09.2021 року                                                                    смт. Романів

Про надання дозволу на

видалення зелених насаджень

Керуючись статтями 30, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 року №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», розглянувши акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 28.09.2021 року № 8, 9, 10,  виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ: РІ

1.Надати дозвіл на видалення аварійних, сухостійних  деревостанів та тих, що досягли вікової межі:

1.1. Завнику Жовтуну О.Л., старості Романівського старостинського округу, в кількості 29  аварійних дерев згідно акту обстеження за адресою: с. Романівка, вул. Транзитна, територія технічного ліцею, Житомирський район, Житомирська область.

1.2. Заявнику Мумрик Л.,  жительці с. В. Козара, Житомирського району, Житомирської області, в кількості 20 аварійних дерев згідно акту обстеження за адресою: с. В. Козара, вул. Пилипівська, вул. Шкільна, вул. Колгоспна Житомирський район, Житомирська область.

1.3. Заявникам Капінусу О.Г., Горбатюку Ю.  , Ковальчуку Ю.  , в кількості  аварійних дерев згідно акту обстеження за адресою: смт Романів, вул. Заводська, вул. Жовтнева, Житомирський район, Житомирська область.

2.Доручити першому заступнику селищного голови Рибаку В.М. видати ордери на видалення дерев.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника селищного голови Рибака В.М.

Селищний голова                                         Володимир САВЧЕНКО