11жовтня Генеральною Асамблеєю ООН в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а з 2004 року в Україні ця дата також визначена як День ветерана.

Дата: 28.09.2021 15:54

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за вклад в розвиток нашої громади, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Саме ви будували та відстоювали незалежність України, розвивали перспективні галузі та виховували підростаюче покоління, передаючи йому свій досвід та знання.

Дякую вам за цю нелегку та відповідальну місію, ми пишаємося   та низько вклоняємося за ваш трудовий подвиг.

Бажаю міцного здоров’я та  довгих років життя. Нехай життя продовжує бути активним та різнобарвним, а у ваших родинах завжди пануватиме затишок та добробут.