Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Дата: 21.09.2021 10:33

Романівського району

РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від 21.09.2021                                                                         № 43

Про оголошення конкурсу на

заміщення вакантної посади

посадової особи місцевого

самоврядування

Відповідно до ст.3,10 Закону України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», п.20 ч.4 ст.42 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»,  постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”:

1.Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади:

- провідного спеціаліста відділу земельних відносин і екології Романівської селищної ради.

2. Встановити вимоги до кандидатів на заміщення  вакантної посади  посадових осіб місцевого самоврядування  Романівської селищної ради,  згідно з додатком 1.

3. Повідомлення про оголошення конкурсу подати для опублікування на офіційному сайті Романівської селищної ради, згідно з  додатком 2.

4. Конкурсній комісії забезпечити: прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади протягом 30 календарних днів з дня публікації; на офіційному  сайті селищної ради - повідомлення про оголошення конкурсу.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за першим заступником селищного голови Рибаком В.М.

Селищний голова                      (підпис існує)                      Володимир САВЧЕНКО

ДОДАТОК 1

До розпорядження

селищного голови

від 21.09.2021 38

В И М О Г И

до кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб

місцевого самоврядування Романівської селищнох ради

1.  Громадянство  України.

2.  Наявність освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

3.  Знання чинного законодавства, інших актів законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

4.  Вільне володіння державною мовою.

5.  Володіння  персональним комп’ютером  в  режимі користувача.

6. Стаж роботи в органах місцевого самоврядування та/або державній службі на посаді не менше 3-х років, та відповідність кваліфікаційним вимогам встановлених діючим законодавством України.

ДОДАТОК 2

До розпорядження

селищного голови

від 21.09.2021 38

оголошення про проведення конкурсу на заміщення

вакантної посади у Романівськой селищній  раді

Відповідно до ст.3,10 Закону України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», п.20 ч.4 ст.42 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»,  постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”, розпорядження Романівського селищного голови від 30.12.2020 № 118 «Про Порядок проведення конкурсу та Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Романівської селищної ради»  Романівська селищна  рада  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС  на заміщення вакантної посади:

Вимоги до кандидатів на посаду  провідного спеціаліста відділу земельних відносин і екології Романівської селищної ради:  повна вища освіта, відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 3  років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення.

Перелік документів

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії виконавчого апарату селищної ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П - 2ДС) з відповідними додатками, автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4x6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України "Про запобігання корупції".

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надається головою конкурсної комісії Романівської селищної ради.

Подати документи для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади можна за адресою: 13001, Житомирська область, Житомирський район, смт. Романів, вул. С. Лялевича, 2, ІІІ поверсі адмінприміщення Романівської селищної ради кабінет № 315.

Телефони для довідок: 0975941324.

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 21 жовтня  2021 року.

Керуючий справами

виконавчого комітету                         (підпис існує)                             Інна ІВАНЮК