Про  негайне відібрання  дітей  від матері

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 191

Від  16 вересня    2021 року                                          смт. Романів

Про  негайне відібрання  дітей  від матері

Заслухавши інформацію начальника служби у справах дітей селищної ради Валентини ДАНИЛЕВИЧ  про неналежне виконання матір’ю Бондар Катериною Валентинівною, 12.05.1985 р.н., жителькою вул. Нова,13 с. Межирічка Житомирського району Житомирської області, батьківських обов’язків, відносно   малолітніх дітей  Бондар Ірини Вікторівни,15.11.2012 р.н.,   Бондар Валентини Василівни,14.02.2015р.н., та Бондара Михайла Васильовича, 05.09.2019 р.н., встановлено, що громадянка Бондар  Катерина  Валентинівна зловживає спиртними напоями, ніде не працює, не отримує соціальних допомог на дітей. Діти з даної сім’ї перебувають на обліку дітей в службі у справах дітей селищної ради як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах.

16 вересня 2021 року, при обстеженні умов проживання сім’ї, за вищевказаною адресою, в якому проживає  дана сім’я  без реєстрації, мати з малолітніми  дітьми відсутня. Під час бесіди з сусідами встановлено місце знаходження матері і дітей.

Бондар Катерина Валентинівна,  з дітьми, перебуває в стані алкогольного сп’яніння в сумнівній чоловічій компанії  в с. Станіславівка Чуднівської міської ради. За ознаками діти хворі: кашель, нежить.

У будинку, в якому проживає сім’я,  не створені належні умови для виховання та розвитку дітей: частина будинку аварійна, наявна наскрізна дирка в стіні. В кімнаті та кухні не прибрано, холодно,  відсутні продукти харчування.

Виходячи із вищевикладеного, керуючись ст.ст. 34, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.170 Сімейного кодексу  України, ст. 56 Цивільного кодексу України, Порядком провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, у зв’язку з тим, що виникла загроза життю та здоров’ю дітей, виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1.  Відібрати малолітніх дітей Бондар Ірину Вікторівну,15.11.2012 р.н.,   Бондар Валентину Василівну,14.02.2015р.н., та Бондар Михайла Васильовича, 05.09.2019 р.н.,   від матері  Бондар Катерини Валентинівни, у зв’язку з виникненням безпосередньої загрози для  життя та здоров’я дітей.

2. Тимчасово влаштувати дітей, для обстеження їх стану здоров’я, до дитячого відділення КНП «Романівська лікарня».

3. Письмово повідомити Чуднівську   окружну  прокуратуру про прийняте рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника селищної ради Володимира РИБАКА.

Селищний голова                                      Володимир САВЧЕНКО