Романівська селищна рада
Житомирська область, Житомирський район

Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Романівського закладу загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області

Дата: 01.09.2021 17:09
Кількість переглядів: 577

 

 

Україна

Романівська селищна рада

Житомирського  району

Житомирської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

 

 

від  01.09.2021 року                                                                         № 215

 

Про проведення конкурсу на заміщення

вакантної посади директора Романівського

закладу загальної середньої освіти

Романівської селищної ради

Житомирського району Житомирської області

 

Згідно Кодексу законів України про працю, Закону України «Про освіту», Закону України  «Про загальну середню освіту», відповідно до листа Міністерства освіти і науки України «Щодо окремих питань проведення конкурсу на посаду  керівника закладу загальної середньої освіти» від 20.05.2020 №1/9-264, Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Романівської селищної ради, затвердженого рішенням 10 сесії 8 скликання Романівської селищної ради від 25.06.2021р.  № 393-10/21, у зв’язку з наявністю вакантної посади директора Романівського закладу загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області

 

         1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади  директора Романівського закладу загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

         2. Затвердити склад комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Романівського закладу загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області згідно п. 4. ст. 39 Закону України «Про загальну середню освіту» (Додаток 1).

         3. Затвердити текст оголошення Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Романівського закладу загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області (Додаток 2).

         4. Затвердити текст заяви для участі у конкурсі (Додаток 3) та згоди учасників на обробку персональних даних (Додаток 4)

         5. Затвердити примірний перелік питань, згідно якого відбуватиметься перевірки знань законодавства у сфері загальної середньої освіти, законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти у формі письмового тестування учасників конкурсу (Додаток 5).

         6. Затвердити зразок ситуаційного завдання, за яким відбуватиметься перевірка професійних компетентностей учасників конкурсу (Додаток 6).

         7. Затвердити порядок проведення конкурсного відбору та критерії оцінювання тестування на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (Додаток 7).

         8. Начальнику відділу освіти Романівської селищної ради:

                   8.1. Забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади директора Романівського закладу загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області з 02.09.2021 року по 01.10.2021 року.

                   8.2. Забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Романівського закладу загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області  на веб-сайті Романівської селищної ради.

                   8.3. Організувати розроблення тестових завдань на перевірку знань учасників конкурсу законодавства у сфері загальної середньої освіти, законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої відповідно до переліку запитань, вказаного у п. 5 даного розпорядження, та ситуаційних завдань, за одним з яких відбуватиметься перевірка професійних компетентностей учасників конкурсу відповідно до зразка, вказаного у п. 6 даного розпорядження.

                   8.4. Провести в терміни з 04.10.2021 року по 07.10.2021 року відбір кандидатур на заміщення вакантної посади, згідно Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Романівської селищної ради, затвердженого рішенням 10 сесії 8 скликання Романівської селищної ради від 25.06.2021р.  № 393-10/21.

                   8.5. Провести конкурс на заміщення вакантної посади директора Романівського закладу загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області   18 жовтня 2021 року.

         9. Повноваження приймати документів від кандидатів на заміщення вакантної посади покласти на начальника відділу освіти Романівської селищної ради Гаврилову О.Л.

         10. Адміністрації Романівського закладу загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області:

                   10.1. Забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору на веб-сайті Романівського закладу загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

                    10.2. Інформувати педагогічний колектив, батьківську громадськість про проведення відбору кандидатур на заміщення вакантної посади директора.

                    10.3. Надати можливість кандидатам на заміщення вакантної посади директора ознайомитися із навчальним закладом та зустрітися із членами педагогічного колективу та батьками учнів у погоджені терміни

         11. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Селищний голова                                                                Володимир САВЧЕНКО

 

 

додаток 1

додаток 2

додаток 3

додаток 4

додаток 5

додаток 6

додаток 7

                         

                              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОГОДЖЕННЯ (ВІЗУВАННЯ) ПРОЕКТУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО

ГОЛОВИ

 

 

Особистий підпис                       Ім’я та прізвище                        Дата візування

 

                                                  Марина НЕЧИПОРУК

 

                                                  Оксана ГАВРИЛОВА

 

                                                  Володимир РИБАК

 

                                                 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь