Портал «Децентралізація» за підтримки швейцарсько-українського проекту DESPRO створив сервіс 30years.decentralization.gov.ua, що дозволяє у декілька кліків створити оригінальну листівку для привітання з Днем Незалежності України.

Дата: 03.08.2021 14:58

Створи свою унікальну листівку до 30 річниці Незалежності України

Завантажте на портал фото зі своєї громади: сучасних об’єктів, пам'яток, гарних краєвидів вашої громади чи колективів і отримайте унікальну вітальну листівку. Результатом діліться в соціальних мережах з друзями, колегами, партнерами.

Також ви можете виграти футболку з брендом децентралізації.

Відправляйте "Децентралізації" ПОСИЛАННЯ на розміщені листівки: можна у Фейсбук-месенджері або на пошту decentralization@minregion.gov.ua.

Щодня протягом місяця одна брендована футболка знаходитиме свого власника - творця кращої, на наш погляд, листівки. Раз на тиждень публікуватимемо у Фейсбуці роботи переможців.

У соцмережах не забудьте поставити хештег #листівкагромади

УВАГА! Для створення листівки завантажуйте фото через будь-який браузер (Chrome, Firefox або інші), крім браузера Фейсбука - так сервіс працюватиме коректно.

Чекаємо на ваші листівки!