Дата: 03.08.2021 14:49

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від  29  липня  2021  року   № 182                                          смт. Романів

Про стан здійснення квартирного

обліку при виконавчому

комітеті Романівської селищної ради

Заслухавши доповідь начальника відділу житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва, благоустрою та комунальної власності виконавчого комітету Романівської селищної ради Скакун І.В. «Про стан здійснення квартирного обліку при виконавчому комітеті Романівської селищної ради»

виконавчий комітет Романівської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Доповідь взяти до відома (додається).
  2. Старостам опрацювати питання перереєстрації осіб, які потребують поліпшення житлових умов і були зареєстровані раніше в сільських та селищних радах за памяткою (додається).

Селищний голова                                      Володимир САВЧЕНКО

Про стан здійснення квартирного

обліку при виконавчому

комітеті Романівської селищної ради

Квартирний облік ведеться органами місцевого самоврядування на виконання Житлового кодексу Української РСР (документ чинний зі змінами в редакції 23.04.2021року) та Постанови кабміну від 11 грудня 1984№470 «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» (документ чинний зі змінами в редакції 29.05.2021року).

Квартирний облік в Романівській громаді веде відділ житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва, благоустрою та комунальної власності виконавчого комітету Романівської селищної ради.

У лютому 2021 року було подане оголошення про перереєстрацію осіб, які потребують поліпшення житлових умов і були зареєстровані раніше в сільських та селищних радах.

Станом на 27.07.2021р. квартирна черга налічує 16 осіб, заяви 9 з них розглядались на засіданні виконкому – прийняті рішення, решта були зареєстровані в Романівській селищній раді в минулі роки.

Всі зареєстровані – громадяни пільгових категорій і мають право на позачергове отримання житла.

Також паралельно ведеться соціальний квартирний облік, на який протягом звітного періоду рішеннями виконкому зареєстровані три особи з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Коли з обласної чи районної державних адміністрацій надходять запити про надання інформацій  про сім'ї учасників АТО, постраждалих від Чорнобильської катастрофи, внутрішньопереміщених, Відділ не має змоги сформувати повну інформацію з причини, що у відділі є лише ті черги, які формувались Романівською селищною радою і лише по території смт. Романів, таким чином повна інформація відсутня.

Старостам необхідно:

1.  інформувати населення старостинського округу про перереєстрацію в квартирну чергу громади тих, хто був раніше зареєстрований.
  2. визначити осіб, які потребують поліпшення житлових умов і направити їх у вищевказаний відділ для перереєстрації за памяткою, яку роздано з матеріалами виконкому.

Особливо це стосується осіб пільгових категорій, на які в державі працюють фінансові програми.