Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ 163

Від 29.07.2021 року                                                              смт. Романів

Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради

Відповідно до п. б ч. 4 статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи інформацію голови адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради Рибака В.М. про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради  за період з березня по липень місяць 2021 року, виконавчий комітет селищної ради

в и р і ш и в:

1.Інформацію голови адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради Рибака В.М. про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради за період з березня по липень місяць 2021 року взяти до відома (додається).

2.Адміністративній комісії при виконавчому комітеті Романівської селищної  ради:

2.1. Продовжити суворе дотримання вимог законодавства щодо своєчасного розгляду справ про адміністративні правопорушення та винесенні постанов, а також забезпечення виконання даних постанов.

2.2. Вживати заходів з інформаційної та роз’яснювальної роботи серед населення Романівської територіальної громади з питань, які належать до функцій комісії, відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Селищний голова                                                         Володимир САВЧЕНКО

Звіт

про роботу адміністративної комісії виконавчого комітету селищної ради за період з квітня по липень  2021 року

Упродовж квітня-липня поточного року проведено 4 засідання адміністративної комісії, на яких розглянуто 21 справу про адміністративні правопорушення відносно 21 осіб.

За результатами розгляду вказаних справ винесено 21 постанову, згідно із якими:

- 17 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу за порушення Правил благоустрою на суму 8160,00 гривень.

Відносно 4 осіб винесено постанови про закриття справи та відповідно 3 осіб звільнено від адміністративної відповідальності при пом’якшуючих вини обставин, передбачених статтями 34, 35 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та ці особи отримали усне зауваження за порушення Правил благоустрою.

Адміністративні справи розглядались за ознаками правопорушення, передбачених наступними статями кодексу України про адміністративні правопорушення:

- ст. 152 (порушення правил благоустрою) - 20 адміністративних справ, в т.ч. 1 - за проколом про адміністративне правопорушення, складеного працівниками сектору поліцейської діяльності № 1 відділення поліції № 5 Житомирського районного управління поліції;

- ст. 197 (проживання без реєстрації місця проживання) - 1 адмінсправа.

На даний час в добровільному порядку сплачено лише 2 штрафи на загальну суму 510,00 гривень.

Для примусового стягнення накладених штрафів, матеріали до ДВС не направлялися, так як на даний час терміни сплати штрафів в добровільному порядку ще не настали.

Результати розгляду адміністративних справ узагальнювались та з ініціативи адміністративної комісії вносились пропозиції та зауваження з питання якості складання адміністративних протоколів у відповідні органи та організації, які наділені повноваженнями складати адміністративні протоколи.

З метою повного, всебічного та об’єктивного розгляду справ та прийняття рішень на засідання адміністративної комісії систематично запрошуються представники служб, які направляють адміністративні справи а також депутати селищної ради.

Члени адміністративної комісії надавали практичну допомогу в роз’ясненні громадянам вимог адміністративного законодавства, вносили відповідні пропозиції.

Робота адміністративної комісії спрямована на запобігання адміністративним правопорушенням, виявлення й усунення причин та умов, які сприяють їх вчиненню, на виховання жителів громади у дусі високої свідомості і дисципліни, суворого додержання законів України.

Голова адміністративної комісії

виконавчого комітету                                                                      Володимир РИБАК