Про затвердження Плану заходів щодо складання до прогнозу бюджету Романівської селищної територіальної громади
У К Р А Ї Н А
РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
Житомирської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я № 158
Від 29 липня 2021 року смт Романів
Про затвердження Плану заходів
щодо складання до прогнозу бюджету
Романівської селищної територіальної
громади
Відповідно до ст.ст. 28, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.75¹ Бюджетного кодексу України, наказу Міністерства фінансів України від 31.05.2019 № 228 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо підготовки та затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу на місцевому рівні», рішення Романівської селищної ради від 28.05.2021 року № 333-9/21 “Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу у Романівській територіальній громаді», з метою забезпечення своєчасного складання прогнозу бюджету Романівської селищної територіальної громади з урахуванням необхідності створення ефективного механізму управління бюджетним процесом, виконавчий комітет селищної ради вирішив:
1. Затвердити План заходів щодо складання прогнозу бюджету Романівської селищної територіальної громади (далі – План заходів) згідно з додатком.
2. Головним розпорядникам коштів селищного бюджету забезпечити неухильне виконання заходів, затверджених цим рішенням.
3. Фінансовому управлінню Романівської селищної ради забезпечити здійснення загальної організації роботи щодо складання прогнозу бюджету Романівської селищної територіальної громади відповідно до Бюджетного кодексу України.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника селищного голови Рибака В.М.
Селищний голова Володимир САВЧЕНКО
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконавчого комітету Романівської селищної ради
від 29 липня 2021 року №158
ПЛАН ЗАХОДІВ
щодо складання прогнозу бюджету Романівської селищної територіальної громади
№ з/п |
Зміст заходів |
Термін виконання |
Відповідальні за виконання |
1. |
Здійснення аналізу виконання бюджету у попередніх та поточному бюджетних періодах, виявлення тенденцій у виконанні дохідної та видаткової частин бюджету |
Травень-червень |
Фінансове управління селищної ради |
2. |
Доведення до головних розпорядників бюджетних коштів організаційно-методологічних засад складання прогнозу бюджету, визначених Міністерством фінансів України, та інструктивного листа щодо основних організаційних засад процесу підготовки пропозицій до прогнозу бюджету на два наступні за плановим бюджетні періоди |
Після отримання відповідної інформації від Міністерства фінансів України |
Фінансове управління селищної ради |
3. |
Надання фінансовому управлінню селищної ради основних прогнозних показників економічного і соціального розвитку території на середньостроковий період |
Липень |
Виконавчий комітет селищної ради |
4. |
Підготовка та подання фінансовому управлінню селищної ради разом з поясненнями (зокрема в частині фіскальних ризиків у майбутніх періодах) прогнозних обсягів доходів бюджету громади на середньостроковий період відповідно до типової форми прогнозу бюджету |
Липень |
Романівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області |
5. |
Прогнозування обсягів доходів бюджету громади, визначення обсягів фінансування бюджету, повернення кредитів до бюджету та орієнтовних граничних показників видатків бюджету та надання кредитів з бюджету на середньостроковий період на підставі прогнозу економічного і соціального розвитку України та Романівської селищної територіальної громади, аналізу виконання бюджету в попередніх та поточному бюджетних періодах |
Липень |
Фінансове управління селищної ради |
6. |
Підготовка прогнозу бюджету на підставі інформації, визначеної відповідно до пункту 6 |
Липень |
Фінансове управління селищної ради |
7. |
Розроблення та доведення до головних розпорядників бюджетних коштів інструкцій з підготовки пропозицій до прогнозу бюджету та орієнтовних граничних показників видатків та надання кредитів з бюджету на середньостроковий період |
Липень |
Фінансове управління селищної ради |
8. |
Надання фінансовому управлінню селищної ради пропозицій до прогнозу бюджету |
Липень |
Головні розпорядники бюджетних коштів |
9. |
Здійснення аналізу поданих головними розпорядниками бюджетних коштів пропозицій до прогнозу бюджету на відповідність доведеним орієнтовним граничним показникам видатків бюджету та надання кредитів з бюджету і вимогам доведених інструкцій |
Липень |
Фінансове управління селищної ради |
10. |
Проведення погоджувальних нарад з головними розпорядниками бюджетних коштів щодо узгодження показників прогнозу бюджету |
До 5 серпня |
Фінансове управління селищної ради Головні розпорядники бюджетних коштів |
11. |
Доопрацювання прогнозу бюджету за результатами проведених погоджувальних нарад та інформації, отриманої від структурних підрозділів селищної ради |
До 10 серпня |
Фінансове управління селищної ради |
12. |
Подання прогнозу бюджету Романівської селищної територіальної громади до виконавчого комітету селищної ради |
До 15 серпня |
Фінансове управління селищної ради |
13. |
Розгляд та схвалення прогнозу бюджету Романівської селищної територіальної громади |
До 1 вересня |
Виконавчий комітет Романівської селищної ради |
14. |
Подання прогнозу бюджету Романівської селищної територіальної громади до селищної ради для розгляду в порядку, визначеному радою |
До 5 вересня |
Фінансове управління селищної ради |
15. |
Супровід розгляду питання щодо прогнозу бюджету постійними комісіями селищної ради та на пленарному засіданні селищної ради в порядку, визначеному радою |
Відповідно до регламенту ради |
Депутати селищної ради Головні розпорядники бюджетних коштів |
Селищний голова Володимир САВЧЕНКО