ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 30.07.2021 15:13

29 квітня відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради. На засіданні були присутні 22 члена виконавчого комітету з 36. Виконком прийняв 30 рішень, схваливши усі питання порядку денного.

Серед них: затвердження Плану заходів щодо складання прогнозу бюджету Романівської селищної ради, про початок закупівель в рамках Інтернет – субвенції, про передачу функцій замовника.

Члени виконкому заслухали звіти про свою діяльність КП "Сервіс" та КП "Водолій" за півріччя 2021 року. Звітував про роботу адмінкомісії її голова Рибак В.М.

Було погоджено рішення про встановлення дорожнього знаку «Рух гужових возів (саней) заборонено» на вулиці Коцюбинського у смт. Романів.

Розглянуті питання, що стосуються функціональних обов’язків служби у справах дітей.

Серед звернень громадян, що виносились на розгляд виконкому, більшість стосувалась визнання права власності на житло, присвоєння порядкового номеру або адреси об’єкту нерухомого майна, надання дозволу на видалення зелених насаджень згідно актів обстеження.

Взято до уваги з подальшим вивченням питання утворення центрів безпеки громад, розширення мережі поліцейських станцій та можливості відкриття офісів дільничних офіцерів поліції. Впровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Також підтримано проєкт рішення про запровадження послуги з патронату над дитиною у Романівській селищній раді.

Виконком селищної ради затвердив  план  заходів до Дня Державного Прапора України та 30-ої річниці незалежності України та підтримав проєкт рішення про утворення іціативної групи з підготовки установчих зборів для формування  складу Молодіжної ради та затвердження Положення про Молодіжну раду при виконавчому комітеті Романівської селищної ради.