Наказ Про початок проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

Дата: 28.07.2021 10:49

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Фінансове управління

НАКАЗ

від 27.07.2021                                                                                   №18

Про початок проведення перевірки

відповідно до Закону України

«Про очищення влади»

Відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня  2014 року № 563, пункту 20 частини 4 статті 42, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Провести перевірку достовірності відомостей щодо заборон, передбачених  Законом України «Про очищення влади», стосовно посадової особи фінансового управління Романівської селищної ради, а саме:

Сімінської Тетяни Миколаївни, головного спеціаліста відділу доходів, економічного розвитку та інвестицій фінансового управління Романівської селищної ради.

2.Головному спеціалісту-бухгалтеру бюджетного відділу фінансового управління Романівської селищної ради Полюшкевич Т.Л. забезпечити проведення перевірки достовірності відомостей стосовно застосування заборон, передбачених  Законом України «Про очищення влади».

3. Посадовій особі фінансового управління Романівської селищної ради, щодо якої буде проведена перевірка, у строки передбачені чинним законодавством подати такі документи:

заява особи про проведення перевірки, передбаченої Законом України Про очищення влади;

- копії:

сторінок паспорта громадянина України у формі книжечки з даними про прізвище, ім’я та по батькові, видачу паспорта та місце проживання або лицьового і зворотного боку паспорта громадянина України у формі картки та документа, що підтверджує місце проживання;

документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (сторінки паспорта громадянина України у формі книжечки - для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідному контролюючому органу і має відповідну відмітку у паспорті громадянина України);

трудової книжки (послужного списку).

4. Головному спеціалісту-бухгалтеру бюджетного відділу фінансового управління Романівської селищної ради Полюшкевич Т.Л. забезпечити оприлюднення даного наказу  на офіційному вебсайті селищної ради.

5.Контроль за виконанням даного наказу лишаю за собою.

Начальник управління            /підпис існує/        Наталія ГОРОБЕЦЬ