Про передачу функцій замовника

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

Р І Ш Е Н Н Я №

Від ____липня 2021 року                                                                 смт Романів

Про передачу функцій замовника

Відповідно до п.2 ч.1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 398 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі  спеціалізованих служб підтримки осіб, які  постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» з метою ефективного  і цільового використання бюджетних коштів, Виконавчий комітет Романівської селищної  ради

В И Р І Ш И В:

1. Романівській селищній раді в установленому порядку:

1.1. Передати Комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівської селищної ради» виконання функцій замовника реконструкції частини нежитлової будівлі під притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або за ознакою статі (готельні приміщення) по вул. Небесної Сотні, 40В у с. Камінь Житомирського району, Житомирської області та проектно-кошторисну документацію на даний об’єкт.

1.2. Уповноважити придбати автомобіль (мінівен, позашляховик) з метою забезпечення функціонування мобільної бригади при притулку.

2. Комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівської селищної ради :

2.1. Визначити відповідно до вимог чинного законодавства та дотриманням Закону України «Про публічні закупівлі» підрядні організації з реконструкції приміщення.

2.2. Придбати автомобіль (мінівен, позашляховик) для забезпечення функціонування мобільної бригади при притулку з дотриманням Закону України «Про публічні закупівлі»

3. Взяти до відома, що після завершення робіт та прийняття об’єктів в експлуатацію майно в установленому порядку зараховується до комунальної власності Романівської селищної ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника  селищного голови Рибака В.М.

Селищний голова                                                Володимир САВЧЕНКО