Про утворення постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

Дата: 20.07.2021 14:14

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

Р І Ш Е Н Н Я №

від 29  .07.2021 року                                                                   смт Романів

Про утворення постійно діючої комісії з виявлення,

обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

З метою упорядкування роботи та координації дій з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна на території Романівської селищної ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

вирішив:

1. Утворити постійно діючу комісію з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна у складі 18 осіб.

1. Затвердити персональний склад постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна (Додаток 1).
  2. Затвердити Положення про постійно діючу комісію з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна (Додаток 2).

1. Затвердити форму Акту опису нерухомого майн а (Додаток 3).

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  першого заступника селищного голови Рибака В.М.

Селищний голова                                   Володимир Савченко

до рішення виконавчого комітету

Романівської селищної ради

від «   » липня   2021 р. №

Положення

1. Постійно діюча комісія з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна (далі – Комісія) утворюється рішенням виконавчого комітету Романівської селищної ради з метою  упорядкування роботи та координації дій з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна на території Романівської селищної ради.

2. У своїй діяльності Комісія керується Цивільним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими нормативно-правовими актами, рішеннями Романівської селищної ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями селищного голови.

3. Комісія з питань своєї діяльності підзвітна та підконтрольна виконавчому комітету Романівської селищної ради.

4. На Комісію покладаються завдання:

4.1. ведення обліку безхазяйного нерухомого майна,  виявленого на території Романівської селищної ради;

4.2. підготовка заяв Романівської селищної ради до органу, який здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, про взяття на облік нерухомого майна як безхазяйного;

4.3. розміщення в друкованих засобах масової інформації оголошень від імені Романівської селищної ради про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна;

4.4. здійснення заходів з виявлення на території Романівської селищної ради безхазяйного нерухомого майна, у тому числі їх обстеження;

4.5. здійснення заходів щодо збереження та утримання виявленого на території  Романівської селищної ради безхазяйного нерухомого майна;

4.6. підготовка позовних заяв про передачу безхазяйного нерухомого майна у комунальну власність Романівської селищної ради.

5. Комісія утворюється рішенням виконавчого комітету у складі 18 осіб: голови Комісії, Заступник голови Комісії, секретаря Комісії та членів Комісії.

6. Комісія здійснює свою роботу у формі засідань, які проводяться по мірі необхідності.

7. Голова Комісії організовує і скеровує роботу Комісії, визначає дату та час проведення її засідань, формує Порядок денний засідань, веде засідання. На час тимчасової відсутності голови Комісії його функції виконує заступник голови Комісії.

8. Секретар Комісії доводить до відома членів Комісії дату та час проведення засідань Комісії та їх Порядок денний. На час тимчасової відсутності голови Комісії заступник голови Комісії виконує його функції.

9. Хід засідань Комісії фіксується у протоколі засідання Комісії, який ведеться секретарем Комісії та підписується всіма присутніми на засіданні членами Комісії.

10. Рішення Комісії приймаються шляхом відкритого голосування простою більшістю голосів членів Комісії.

11. Комісія має право:

11.1. одержувати від  структурних підрозділів Романівської селищної ради документи та інформацію, необхідну для виконання покладених на неї завдань;

11.2. на безперешкодний доступ до обєктів безхазяйного нерухомого майна, що знаходяться на території Романівської селищної ради.

12.За результатами обстеження об ’єктів безхазяйного нерухомого майна Комісія складає Акт обстеження нерухомого майна, форму якого затверджено рішенням виконавчого комітету.

13. Комісія несе відповідальність за несвоєчасне виконання покладених на неї завдань.

Керуючий справами(секретар)виконкому                                   Інна Іванюк