Про присвоєння адресного номера частинам житлового будинку

Дата: 02.07.2021 09:01

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

Р І Ш Е Н Н Я

Від  01 березня 2021 року  №  33                                                  смт Романів

Про присвоєння адресного номера

частинам житлового будинку

Розглянувши заяву гр.Ткачука Ігора Левковича від 08.02.2021р., щодо присвоєння адреси частинам житлового будинку, відповідно до ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В :

1.Присвоїти частині житлового будинку за адресою: Житомирська область, смт Романів, вул. Прогресівська, буд. 4 А, житловою площею 24,0 кв.м., загальною площею 61,8 кв.м.,  адресний номер :  квартира № 1.

2. Присвоїти частині житлового будинку за адресою: Житомирська область, смт Романів, вул. Прогресівська, буд. 4 А, житловою площею 26,5 кв.м., загальною площею 49,6 кв.м. адресний номер :  квартира № 2.

3.  Зобов’язати гр. Ткачука Ігора Левковича  керуватись даним рішенням при оформленні правовстановлюючих документів на дану будівлю.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти першого заступника селищного голови.

Селищний голова                                                          Володимир САВЧЕНКО