Про надання дозволу на відкриття дитячої ігрової кімнати

Дата: 30.06.2021 15:43

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

Р І Ш Е Н Н Я № 153

від  24 червня 2021 року                                                                 смт. Романів

Про надання дозволу

на відкриття дитячої ігрової кімнати

Розглянувши заяву ФОП Козловської А.В. щодо надання дозволу на відкриття дитячої ігрової кімнати за адресою: смт. Романів, вул. Калинова,24, керуючись ст. 32  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради,-

ВИРІШИВ:

1. Надати ФОП Козловській А.В. дозвіл на відкриття дитячої ігрової кімнати за адресою: смт. Романів, вул. Калинова,24, за умови дотримання Козловською А.В. під час організації відпочинку та розваг дітей чинного законодавства у сфері технічних норм, торгівлі, санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, карантинних вимог, протипожежної безпеки, захисту прав споживачів та Правил благоустрою території Романівської селищної ради.
  2. ФОП Козловській А.В. забезпечити встановлення та монтаж лише сертифікованого обладнання для дитячих ігрових майданчиків.
  3. Відповідальність за безпеку, збереження життя і здоров’я відвідувачів дитячої ігрової кімнати за адресою: смт. Романів, вул. Калинова,24. несе ФОП Козловська А.В.
  4. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на ФОП Козловську А.В.

Селищний голова                                             Володимир САВЧЕНКО