Про затвердження висновку органу опіки та піклування про можливість передачі  дитини Кузьмінчука Ярослава Володимировича  для подальшого виховання матері Кузьмінчук Надії Миколаївні, 22.12.1978 р.н.

Дата: 30.06.2021 13:02

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №127

Від     24       червня  2021 року                                          смт. Романів

Про затвердження висновку органу опіки та піклування

про можливість передачі  дитини

Кузьмінчука Ярослава Володимировича  для подальшого виховання матері

Кузьмінчук Надії Миколаївні, 22.12.1978 р.н.

Розглянувши заяву, відповідні документи  Кузьмінчук Надії  Миколаївни, 22.12.1978 р.н.,  жительки с. Монастирок  Житомирського району,   рішення комісії з питань захисту прав дитини  від 23.06. 2021 року №7,  відповідно до  ст. 19, ч.1 ст. 151 Сімейного кодексу України, ст. 12 Закону України «Про охорону дитинства», пп. 14 п. 27 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866, керуючись ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” враховуючи інтереси дитини, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити висновок  органу опіки та піклування виконавчого комітету Романівської селищної ради про   можливість  передачі дитини Кузьмінчука Ярослава Володимировича для подальшого виховання матері Кузьмінчук Надії Миколаївні, 22.12.1978 р.н.  (додається).

2. Передати неповнолітню дитину  Кузьмінчука Ярослава Володимировича, 19.04.2004 р.н. для подальшого виховання матері - Кузьмінчук Надії  Миколаївні, 22.12.1978 р.н.

3. Контроль за виконанням даного  рішення  покласти на першого заступника селищного голови Володимира РИБАКА.

Селищний   голова                                        Володимир САВЧЕНКО

до рішення виконкому

від ________ № ____

Висновок

органу опіки та піклування   виконавчого комітету Романівської   селищної ради про можливість передачі дитини  Кузьмінчука  Ярослава  Володимировича для подальшого виховання матері  Кузьмінчук Надії  Миколаївні, 22.12.1978 р.н.

Кузьмінчук Надія  Миколаївна, 22.12.1978 р.н., є матір’ю неповнолітнього  Кузьмінчука  Ярослава  Володимировича, 19.04.2004 р.н.,  відповідно до свідоцтва про   народження, серії 1-ТП №153106, виданим 20.10.2011 року Ясногородською сільською радою Романівського району.   Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька  відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України   від  06.12.2019 року №000247837286,   відомості про батька записані відповідно частини першої статті 135 СкУ.

Вироком Романівського районного суду  від 17.02.2021 року, Кузьмінчук Н.М.  призначено покарання у виді 2(двох) місяців і 8 (восьми)днів арешту.

Відповідно окремої ухвали  Романівського районного суду Житомирської області 290/746/20 від 17.02.2021 року, порушено питання перед Романівською селищною радою Житомирської області, як органом опіки і піклування про влаштування неповнолітньої дитини Кузьмінчука Ярослава Володимировича,  на час відбування  Кузьмінчук Надією Миколаївною призначеного вироком  Романівського районного суду  від 17.02.2021 року покарання  у виді 2(двох) місяців і 8 (восьми) днів – з моменту приведення вироку до виконання і до відбуття засудженою  покарання.

Рішенням виконавчого комітету Романівської селищної ради від 08.04.2021 року №66,   неповнолітньому  Кузьмінчуку Ярославу  Володимировичу надано  статус дитини, позбавленої батьківського піклування та влаштовано на повне державне утримання  у   Грицівське вище професійне училище №38.

Відповідно довідки серії ЖИТ №14003,  виданої Житомирською установою, Кузьмінчук Надія Миколаївна відбувала покарання в установах Державної кримінальної виконавчої служби  з 15 квітня 2021 року до 23 червня 2021 року.

23 червня Кузьмінчук Надія Миколаївна звернулася до  селищної ради з заявою про повернення до неї  на виховання неповнолітньої дитини Кузьмінчука Ярослава Володимировича.

Кузьмінчук Н.М. проживає  за адресою: вул.Центральна,37 с.Монастирок Житомирського району. Відповідно акту обстеження житлово-побутових умов проживання  від 23.06.2021 року, будинок в якому проживає родина,  перебуває в задовільному стані.  Будинок складається з 3  кімнат.  Опалення пічне. Для дитини є місце для сну, занять, відпочинку. Наявні продукти харчування. Хлопець забезпечений  одягом, взуттям.

Відповідно характеристики, наданої старостою Ясногородського  старостинського округу, Кузьмінчук Надія Миколаївна за місцем проживання веде підсобне господарство, обробляє присадибну ділянку.  З сусідами та односельцями не конфліктна, має спокійний, урівноважений характер.

Враховуючи вищевикладене та інтереси  неповнолітньої дитини   Кузьмінчука  Ярослава  Володимировича,    орган  опіки та піклування виконкому Романівської селищної ради  вважає за  доцільне передачу неповнолітньої дитини  Кузьмінчука  Ярослава  Володимировича, 19.04.2004 р.н., для подальшого виховання матері  Кузьмінчук Надії  Миколаївні, 22.12.1978 р.н.

Селищний голова                                                    Володимир САВЧЕНКО