Про надання дозволу на відкриття дитячої ігрової кімнати

Дата: 24.06.2021 14:17

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

Р І Ш Е Н Н Я №

Від  24 червня 2021 року                                                          смт Романів

Про надання дозволу

на відкриття дитячої ігрової кімнати

Розглянувши заяву ФОП Козловської  Анні Вікторівні щодо надання дозволу на відкриття дитячої ігрової кімнати за адресою: смт. Романів, вул. Калинова,24, керуючись ст. 32  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Надати ФОП Козловській  Анні Вікторівні дозвіл на відкриття дитячої ігрової кімнати за адресою: смт. Романів, вул. Калинова,24.
  2. ФОП Козловській  Анні Вікторівні дотримуватися під час організації відпочинку та розваг чинного законодавства у сфері технічних норм, торгівлі, санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, карантинних вимог, протипожежної безпеки, захисту прав споживачів та Правил благоустрою території Романівської селищної ради.
  3. Відповідальність за безпеку, збереження життя і здоров’я відвідувачів дитячої ігрової кімнати за адресою: смт. Романів, вул. Калинова,24. несе ФОП Козловська  Анна Вікторівна.
  4. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на ФОП Козловська  Анна Вікторівна.

Селищний голова                                             Володимир САВЧЕНКО