Про скликання засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 23.06.2021 14:34

Житомирського району

СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Від  23.06. 2021р.                                                                                 №   163

Про скликання засідання

виконавчого комітету селищної ради

Відповідно ст.ст.42, 53 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» скликати засідання виконавчого комітету 24 червня 2021 року о   10.00 годині в залі засідань селищної ради.

На розгляд  виконавчого комітету  винести питання:

• Про попередній розгляд проєкту рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Романівської селищної ради».
  • Про забезпечення якісною дошкільною освітою громадян Романівської громади

• Про визначення підприємств, установ, організацій, відповідальних за благоустрій памятників,  пмятних знаків, обелісків, меморіалу на території Романівської селищної ради.

• Про заборону руху гужового транспорту по вул. Коцюбинського, смт Романів.

• Про створення інвентаризаційної комісії для проведення інвентаризації житла, яке належить на праві власності або на праві користування  дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа.
  • Про затвердження висновку органу опіки та піклування виконавчого комітету селищної ради про доцільність позбавлення батьківських прав відносно неповнолітньої дитини.
  • Про надання дозволу на реєстрацію та продаж автомобіля, ½ частина якого належить на праві власності неповнолітній дитині.
  • Про взяття на соціальний квартирний облік.
  • Про реєстрацію особи в квартирній черзі.
  • Про визнання права власності.
  • Про розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.
  • Про надання дозволу на розміщення малої архітектурної споруди (автобусної зупинки) в селі Мані, Житомирського району, Житомирської області.
  • Про надання дозволу на оформлення права власності на житловий будинок.
  • Про надання дозволу на будівництво житлового будинку.
  • Про присвоєння адреси будівлі.
  • Про надання дозволу на порушення благоустрою.
  • Питання цивільного захисту.
  •  Про затвердження списку членів громадського формування «Варта правопорядку» з охорони громадського порядку, що діє на території населених пунктів ( старостинських округів) Романівської селищної ради.
  • Розгляд заяв.

Селищний голова                                                    Володимир САВЧЕНКО