Про попередній розгляд проєкту рішення селищної ради «Про Положення про порядок подання установами та організаціями пропозицій щодо розгляду питань, пов»язаних з видатками селищного бюджету».

Дата: 03.06.2021 11:48

Романівська СЕЛИЩНА РАДА

Житомирського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я №110

Від  27 травня 2021 року                                                                  смт Романів

Про попередній розгляд проєкту рішення

селищної ради «Про Положення про порядок

подання установами та організаціями пропозицій

щодо розгляду питань, пов»язаних з видатками

селищного бюджету».

Заслухавши інформацію начальника фінансового управління селищної ради Горобець Н.А., керуючись ст. 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою підвищення відповідальності головних розпорядників бюджетних коштів селищного бюджету та інших установ і організацій за ефективне та раціональне використання бюджетних коштів, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Схвалити проєкт рішення селищної ради «Про Положення про порядок подання установами та організаціями пропозицій щодо розгляду питань, пов»язаних з видатками селищного бюджету», що додається.
  2. Подати проєкт рішення селищної ради «Про Положення про порядок подання установами та організаціями пропозицій щодо розгляду питань, пов»язаних з видатками селищного бюджету» на розгляд сесії селищної ради.
  3. Координацію роботи та контроль за виконанням даного рішення покласти на фінансове управління селищної ради.

Селищний голова                                                            Володимир САВЧЕНКО