Робота служби у справах дітей

Дата: 31.05.2021 15:17

Робота служби у справах дітей селищної ради спрямована на забезпечення реалізації державної політики щодо захисту прав та інтересів дітей різних категорій, створення сприятливого середовища для їх виховання, навчання, соціального захисту, розвитку сімейних форм виховання та запобігання соціальному сирітству.

За робочий тиждень 24.05.21 р.-28.05.21 р.:

• 24.05.2021 року взято участь у спільній нараді із суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статті. В ході зустрічі обговорено питання стану взаємодії механізмів, спрямованих на забезпечення комплексного інтегрованого підходу до подолання насильства та сприяння реалізації прав осіб, постраждалих від насильства;
  • 26 травня 2021 року забезпечено участь випускників загальноосвітніх навчально-виховних закладів області з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Нікітчиної Вікторії та Романюк Тетяни у зустрічі з  керівництвом області, яка проходила  у приміщенні адмінбудинку Житомирської районної державної адміністрації;
  • 26 травня 2021 року, начальник служби взяла участь у виїздному прийомі селищного голови в Ольшанському старостинському окрузі, де ознайомила жителів округу  про запровадження в громаді послуги патронату над дитиною. В ході виїзду відвідано сім’ї,  у яких виховуються діти, в сім’ях опікунів, піклувальників та тих, що перебувають у складних життєвих обставинах у с.Голубин, Ольшанка, Нивна.
  • ведеться підготовка до заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, яке відзначається щороку 1 червня.