Одним із дієвих інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів громади є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом селищної ради.

Дата: 31.05.2021 11:11

На минулому тижні Романівський селищний голова Савченко В.В. та перший заступник Рибак В.М. провели особисті виїзні прийоми громадян в селах Ольшанка, Ягодинка, Товща.

Варто відмітити гарну організацію зустрічі з жителями округу Ольшанським старостою Голумбйовським В.П. Жителями були порушені питання ремонту доріг,  освітлення, відсутність медичного працівника у фельдшерському пункті, подальшого функціонування навчального закладу та ін.

Жителі села Ягодинка цікавилися питанням укладання соціальної угоди, підведенням світла до каплички в с. Л. Рудня, автобусним сполучення та ін.

Під час зустрічі мешканці сіл піднімали питання щодо приватизації земель державної власності, виділення земельних ділянок для випасу худоби, для ведення особистого селянського господарства, оформлення присадибних ділянок, оформлення спадщини, трудових відносин.

На більшість порушених питань було надано роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства.

Питання, які потребують детального вивчення, взято на контроль для подальшого розгляду та вирішення.

В ході зустрічі, селищний голова Володимир Савченко запевнив жителів сіл про готовність до діалогу з кожним та спільного вирішення всіх проблемних та нагальних питань.