Про скликання засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 26.05.2021 15:54

Житомирського району

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  26.05. 2021р.                                                                                 №   142

Відповідно ст.ст.42, 53 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» скликати засідання виконавчого комітету 27 травня 2021 року о   10.00 годині в залі засідань селищної ради.

На розгляд  виконавчого комітету  винести питання:

• Про попередній розгляд проєкту рішення селищної ради «Про Програму соціально-економічного розвитку  на 2021 рік»
  • Про попередній розгляд проєкту рішення селищної ради «Про Бюджетний регламент».
  • Про Положення про порядок подання установами та організаціями пропозицій щодо розгляду питань, пов’язаних з видатками селищного бюджету.
  • Про затвердження висновку органу опіки та піклування про діяльність позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини.
  • Про надання соціального житла.
  • Про взяття на соціальний квартирний облік.
  • Про надання дозволу на реконструкцію житлового будинку.
  • Про розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.
  • Про визнання права власності.
  • Про надання дозволу на будівництво мереж вуличного освітлення в с. Вільха.
  • Про надання дозволу на розчищення земельної ділянки сільськогосподарського призначення від заліснення.
  • Про організацію цивільного захисту на території населених пунктів

( старостинських округів) Романівської селищної ради.

• Про погодження режиму роботи кафе в селі Врублівка Врублівського старостинського округу Романівської селищної ради.
  • Про розгляд заяви депутата селищної ради Флуда В.В.

Провести засідання виконавчого комітету з додержанням усіх карантинних обмежень.

Селищний голова                                                    Володимир САВЧЕНКО