Постійна комісія з питань бюджету і комунальної власності рекомендувала для розгляду сесійні проєкти рішень

Дата: 21.05.2021 16:00

Сьогодні, 21 траавня, члени постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності на своєму засіданні розглянули ряд проєктів рішень, які будуть винесені на чергову 9 сесію селищної ради.
Так, без дискусій члени комісії схвалили та рекомендували сесії підтримати наступні сесійні проєкти:

1. Про бюджетний регламент.
  2. Про Положення про порядок подання установами та організаціями пропозицій щодо розгляду питань, пов’язаних з видатками селищного бюджету.
  3. Про списання безнадійної заборгованості термін позовної давності, якої минув.
  4. Про внесення змін до бюджету селищної територіальної громади на 2021 рік.
  5. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».
  6. Про Програму соціально-економічного розвитку на 2021 рік.
  7. Про затвердження селищної комплексної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2021-2022 роки.
  8. Про затвердження цільової програми розвитку футболу Романівської селищної ради на 2021- 2024 роки.
  9. Про реорганізацію Камінського закладу загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирської області.
  10. Про реорганізацію Булдичівського закладу загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирської області.
  11. Про реорганізацію Костянтинівського закладу загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирської області.
  12. Про зміну назви Соболівської філії Комунальної установи Романівської районної ради «Опорний навчальний заклад «Старочуднівськогутянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів».
  13. Про  зміну назви Нивненської філії Комунальної установи Романівської районної ради «Опорний навчальний заклад «Биківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів».
  14. Про  зміну назви Товщанської філії Комунальної установи Романівської районної ради «Опорний навчальний заклад «Биківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів».
  15. Про  зміну назви Хижинецької філії Комунальної установи Романівської районної ради «Опорний навчальний заклад «Романівська гімназія».
  16. Про  зміну назви Червонохатківської філії Комунальної установи Романівської районної ради «Опорний навчальний заклад «Романівська гімназія».
  17. Про  зміну назви Ягодинської філії Комунальної установи Романівської районної ради «Опорний навчальний заклад «Старочуднівськогутянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів».
  18. Про  зміну назви Ясногородської філії Комунальної установи Романівської районної ради «Опорний навчальний заклад «Романівська гімназія».
  19. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція мереж електропостачання електроустановок Комунальної установи Романівської районної ради «Опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» за адресою: Житомирська область смт. Романів вул. Сергія Лялевича, 5».
  20. Про надання дозволу на проведення робіт по реконструкції.
  21. Про створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
  22. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Романівської селищної ради».
  23. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку житлово-комунального господарства Романівської територіальної громади на 2021-2023 роки.
  24. Про реорганізацію шляхом приєднання комунальної установи.
  25. Про заборону на публічне використання російськомовного культурногог продуктту на території Романівської територіальної громади.

Питання реорганізації Вільшанського закладу загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирської області та Гордіївського закладу загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирської області були зняті з порядку денного для їх доопрацювання.