14 травня  2021 на стадіоні Романівської ДЮСШ пройшли зональні змагання  обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування.

Дата: 17.05.2021 17:33
Кількість переглядів: 424

На змагання прибули команди із шести територіальних громад: Курненської, Вільшанської, Миропільської, Довбиської, Чуднівської  та Романівської.

Згідно положення команди змагалися в наступних дисциплінах: волейбол, футзал, теніс настільний, шашки, швидкі шахи.

В результаті змагань визначились переможці. Волейбол : 1 місце –Курненська громада, 2 – Довбиська громада, 3- Романівська громада.

Футбол : 1 місце - Миропільська громада, 2-Чуднівська, 3-Романівська.

Настільний теніс серед жінок: 1 місце - Романівська громада (Захарченко Катерина), 2 місце – Курненська громада, 3 місце – Чуднівська громада.

Настільний теніс серед чоловіків: 1 місце –Романівська громада (Савченко Володимир), 2 місце - Курненська громада, 3 місце – Чуднівська громада.

Шашки серед жінок: 1 місце - Чуднівська громада, 2 місце – Вільшанська громада, 3 – Романівська громада (Крижанівська Світлана).

Шашки серед чоловіків: 1 місце - Романівська громада (Фещенко Віктор), 2 місце – Довбиська громада, 3 – Вільшанська громада.

Шахи серед жінок: 1 місце - Вільшанська громада, 2 місце - Романівська громада (Ковальчук Людмила), 3 місце – Чуднівська громада.

Шахи серед чоловіків: 1 місце - Курненська громада, 2 місце – Довбиська громада, 3 місце – Вільшанська громада.

Дякуємо за участь! Романівщина здобула призові місця в усіх дисциплінах. Вітаємо усіх з перемогами!