Запрошуємо до участі!

Дата: 17.05.2021 17:23

Запрошуємо до участі!

20 травня о 14 год. на площі Єдності, в умовах карантинних обмежень, відбудеться День вишиванки.

В рамках святкування: святковий концерт, виставка майстрів прикладного мистецтва, конкурс вишиванок у номінаціях:«дитяча робота», «об”ємна вишивка» (бісер, стрічка,ін.),«художня вишивка» (гладь, хрестик) та онлайн фотоконкурс у номінаціях: «портрет»,«родинне фото»,«колективне фото», «ретро». Запрошуємо до участі!

23 травня о 10.00 год. на площі Єдності відбудуться заходи з нагоди  Дня Героїв — свята величі духу українських вояків — борців за волю України.

У цей день, за ініціативи воїнів АТО/ООС та рішення сесії Романівської селищної ради на флагштоку біля адмінбудівлі буде встановлено червоно-чорний прапор боротьби за незалежність. Прапор складається з двох кольорів: червоного та чорного. Чорний колір символізує українську землю, а червоний — кров, пролиту за Україну. Якщо жовто-синій прапор символізує державність, українську соборність, то червоно-чорний прапор є революційним прапором, символом непоборності української нації.