Процес розробки стратегії розвитку Романівської територіальної громади на період до 2027 року

Дата: 13.05.2021 12:24

Перше засідання робочої групи зі стратегічного планування

Романівська територіальна громада розпочала процес стратегічного планування.

З метою підготовки проекту Стратегічного плану розвитку Романівської територіальної громади на період до 2027 року рішенням 8 сесії селищної ради 8 скликання від 27.04.2021 №283-8/21 утворено Робочу групу з  розроблення Стратегічного плану  розвитку Романівської селищної ради на період до 2027 року.

Робоча група почала активну роботу з розробки Стратегічного плану, головною метою якого є формування нового бачення сталого місцевого розвитку територіальної громади, зростання економіки та покращення якості життя жителів громади. Стратегія  як  документ буде включати в себе пріоритетні напрямки розвитку, цільові показники, ключові ініціативи та план їх впровадження.

12.05.2021 року в приміщенні селищної ради відбулось перше засідання робочої групи зі стратегічного планування. У роботі засідання взяли участь: депутат обласної ради Ігор Ходак, кандидат економічних наук Лариса Протасова, депутати селищної  ради, представники структурних підрозділів та виконавчих органів селищної ради,  старости керівники установ та організацій.

Під час засідання присутні мали змогу поставити запитання та висловлювати власну думку.

Нарада пройшла цікаво та змістовно.