Відділ освіти оголошує конкурс

Дата: 30.04.2021 13:27

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до статей 19, 20 Закону України «Про освіту», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», Положення про  проведення конкурсу на посади педагогічних працівників Інклюзивно-ресурсного центру Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області затвердженого рішенням Романівської селищної ради від 27.04.2021 року № 281-8/21, відділ освіти Романівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення  вакантних посад практичного психолога та вчителя-дефектолога Інклюзивно-ресурсного центру Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області (смт. Романів, вул. Медична,2)

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ НА ПОСАДИ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА, ВЧИТЕЛЯ-ДЕФЕКТОЛОГА ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ РОМАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ:

-  громадянин України;

-  вільно володіє українською мовою;

-   має вищу педагогічну  (психологічну) освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта»,  «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія».

-  стаж педагогічної  роботи не менше трьох  років.

На педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів поширюються умови оплати праці, умови надання щорічних відпусток та інші пільги, встановлені законодавством для педагогічних працівників спеціальних закладів загальної середньої освіти.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копію трудової книжки;

- копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- медична довідка про стан здоров’я;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних (ДОДАТОК 1).

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Конкурс проводиться поетапно:

- прийняття рішення про оголошення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

- оприлюднення оголошення  про проведення конкурсного відбору;

- прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі;

- попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;

- проведення іспиту та визначення його результатів;

- проведення співбесіди та визначення її результатів;

- визначення переможця конкурсного відбору;

- оприлюднення результатів конкурсу.

Дата проведення конкурсу 28.05.2021р.

Прийом документів здійснюється протягом 30 днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу.

Документи подавати за адресою:

с.м.т. Романів, вул. Сергія Лялевича  2, відділ освіти (4 поверх, каб. 404).

Додаткову інформацію щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі в конкурсі можна отримати за телефоном 041-46-2-33-00