Про надання повної цивільної дієздатності неповнолітній Новіковій  В.О., 14.02.2004 р.н.

Дата: 21.04.2021 12:33

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

Р І Ш Е Н Н Я №46

Від   31     березня 2021 року                                                              смт.Романів

Про надання повної цивільної

дієздатності неповнолітній

Новіковій  В.О., 14.02.2004 р.н.

Розглянувши заяву неповнолітньої Новікової Владислави Олександрівни, 14.02.2004 року народження та надані документи, встановлено наступне.

Неповнолітня Новікова Владислава Олександрівна, 14.02.2004 року народження,  03.03.2021 року народила доньку Новікову Вікторію Олександрівну, записана  матір’ю малолітньої дитини (свідоцтво про народження, серія І-ТП №348482 від 18.03.21 р.).  Батько дитини записаний за частиною першою ст.135 Сімейного кодексу України. Батьки неповнолітньої Новікової В.О. не заперечують щодо надання повної цивільної дієздатності їх доньці Новіковій В.О., про що надали службі у справах дітей селищної ради відповідні заяви.

Неповнолітня Новікова В.О. та її малолітня дитина Новікова В.О. зареєстровані та проживають за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с.Садки, вул.Польська, 4.

Керуючись ст. 35 Цивільного кодексу України, ст. 5 Сімейного Кодексу України, ст. 34  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та виходячи з інтересів неповнолітньої, виконавчий комітет Романівської селищної ради

ВИРІШИВ:

1.Надати повну цивільну дієздатність Новіковій Вікторії Олександрівні, 14.02.2004 р.н., у зв’язку з народженням нею доньки Новікової Вікторії Олександрівни, 03.03.21 р.н. та записом її матір’ю в свідоцтві про народження дитини.

2.Контроль за виконанням даного рішення  покласти на першого заступника  селищного голови Володимира РИБАКА.

Секретар ради                                                                          Юрій ЧУМАЧЕНКО