Про розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Дата: 21.04.2021 11:50

Житомирської області  Житомирського району

РІШЕННЯ  № 57

ВИКОНАВЧОГО  КОМІТЕТУ

31.03.2021                                                                               смт Романів

Про розміщення тимчасової

споруди для провадження

підприємницької діяльності

Розглянувши заяву гр. Піонтківської Тетяни Василівни вх.№ П-137 від 25.03.2021, на виконання статті 28 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності",  відповідно порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженому наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального  господарства України 21.10.2011 № 244 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 листопада 2011 р. за № 1330/20068), виконавчий комітет вирішив:

1. Надати дозвіл Піонтківській Тетяні Василівні на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. Лісовій, 4-А у с. Товща, за умови виконання вимог Паспорта прив’язки та обов’язкового відновлення благоустрою.
  2. Відділу житлово-комунального господарства,  архітектури, будівництва, благоустрою та комунальної власності селищної ради  протягом п’яти робочих днів письмово повідомити замовника про відповідність намірів щодо місця розташування тимчасової споруди містобудівній документації, будівельним нормам  та видати Паспорт прив'язки ТС.

Секретар селищної ради                                      Юрій ЧУМАЧЕНКО