Про проведення місячника  з благоустрою та покращення санітарного стану в населених пунктах селищної ради

Дата: 19.04.2021 17:23

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 72

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

від 08.04.2021  року                                                      смт. Романів

Про проведення місячника  з благоустрою

та покращення санітарного стану

в населених пунктах селищної ради

Відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів»,        «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про самоврядування в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів», з метою забезпечення утримання території селищної ради у належному стані та створення умов, сприятливих для життєдіяльності громадян, поліпшення екологічного стану та архітектурно-естетичного вигляду населених пунктів об’єднаної територіальної громади та підготовки до святкування Великодня, відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги, виконком селищної ради:

ВИРІШИВ:

1. Провести з  08.04.2021 по 07.05.2021 місячник «За чисте довкілля», в ході якого здійснити заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання вулиць, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту, прибудинкових територій, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів,  а також забезпечення очищення від сміття берегів водойм та зелених насаджень загального користування.

2. Встановити єдиний санітарний день - четвер.

3. Під час проведення місячника особливу увагу зосередити на прибиранні та вивезені побутових відходів, приведенні в належний санітарний стан діючих сміттєзвалищ, не допускати спалювання листя та сміття.

4. Організувати та провести 16 квітня 2021 року загальний День благоустрою, акцію з садіння дерев, залучивши до цієї справи громадські організації, навчальні заклади, бюджетні установи.

5. Старостам провести інвентаризацію аварійних дерев та вжити заходів щодо їх видалення.

2

6. Затвердити заходи по проведенню благоустрою та приведення до належного санітарного стану населених пунктів  Романівської  селищної ради згідно додатку.

7. Після закінчення місячника комісії з благоустрою селищної ради здійснити перевірку результатів проведених заходів.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника селищного голови Рибака В.М.

Секретар селищної ради                               Юрій ЧУМАЧЕНКО