Служба у справах дітей інформує

Дата: 15.04.2021 14:58

За робочий тиждень з 12.04.21 року по 16.04.21 р.:

1.Підготовлено та надано Романівському районному суду позовну заяву про відібрання дітей від матері без позбавлення батьківських прав.

2. На виконання ухвали Романівського районного суду влаштовано дитину, позбавлену батьківського піклування, на повне державне утримання до навчального закладу.

3. Надано гуманітарну допомогу одягом для ряду сімей громади, в яких виховуються діти, що перебувають у складних життєвих обставинах.

4. Проведено обстеження умов проживання однієї сім’ї, що перебуває у складних життєвих обставинах, з матір’ю проведено роз’яснювальну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків.

4. Ведеться робота щодо перереєстрації на квартирний облік дітей- сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з  їх числа.