Відбулася нарада з питань наповнення бюджету та легалізації робочих місць

Дата: 14.04.2021 12:17

13 квітня, в залі засідань Романівської селищної ради, відбулася нарада щодо надходжень платежів до бюджету та легалізації робочих місць, на яку були запрошені керівники суб’єктів господарювання, що функціонують на території Романівської селищної ради.

У нараді прийняли участь : депутат Житомирської обласної ради Ходак Ігор Євгенович, голова райдержадміністрації Флуд Василь Васильович, керівництво селищної ради.

На порядок денний зустрічі були винесені питання щодо специфіки наповнення дохідної частини бюджету громади, співпраці органів виконавчої влади Романівської громади з суб’єктами господарювання, заключення соціальних угод,  детінізації доходів громадян та зайнятості населення.

Депутат обласної ради Ігор Ходак, керівник ТОВ ВІВАД 09, одного з найбільших платників податків Житомирської області, подякував підприємствам за їхню роботу та зазначив, що розвиток Романівської громади неможливий без наповнення місцевого бюджету,  закликав легалізувати робочі місця та прозоро сплачувати податки до місцевої казни.