Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення Програми соціально економічного розвитку громади та питання оптимізації  закладів освіти Романівської селищної ради

Дата: 11.04.2021 12:06

1.Найменування організатора громадського обговорення -  Романівська селищна рада

2.Мета: врахування думки громадських об’єднань  та жителів Романівської  громади щодо формування пропозицій до Програми соціально економічного розвитку громади. Врахування думки  громадян та громадських обєднань з питань реорганізації закладів освіти з пониженням ступеня з метою надання якісних послуг в галузі «Освіта» (Булдичівського ЗЗСО, Камінського ЗЗСО, Врублівського ЗЗСО, Гордіївськог ЗЗСО, Романівського ЗЗСО)

4. Строк, місце, час проведення громадських слухань, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників – громадські слухання відбудуться в   залі для засідань Романівської  ради 15.04.2021 року о 10.00 год.

5. Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форми для подання пропозицій (зауважень) — Романівська селищна  рада, смт . Романів, вул. Лялевича, 2, e-mail: romaniv_sel.r@i.ua

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає протягом 5 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення.

6.Місцезнаходження та адреса електронної пошти, організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення – Романівська селищна  рада, смт. Романів , вул. Лялевича, 2, e-mail: romaniv_sel.r@i.ua

7. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення:

Горобець Наталія Аркадівна – начальник фінансового управління Романівської селищної ради

Гаврилова Оксана Леонідівна  – начальник відділу освіти Романівської селищної ради.

8. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – узагальнення висловлених в ході проведення громадського обговорення зауважень та пропозицій здійснюється організатором протягом 5 днів після закінчення строку подання пропозицій. Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Романівської громади.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в обговоренні питання   щодо формування пропозицій до Програми соціально економічного розвитку громади  та реорганізації закладів освіти з метою надання якісних освітянських  послуг та раціонального використання бюджетних коштів.