Відбулися засідання виконавчого комітету селищної ради.

Дата: 08.04.2021 16:46

Роботи у членів виконавчого комітету побільшало.

Про це свідчить три засідання, на яких розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема, члени виконавчого комітету розглянули питання тарифів на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів.

На сайті селищної ради опублікована обґрунтована інформація для жителів громади щодо причин підвищення тарифів на воду. На черговому засіданні слухатиметься звіт про роботу трьох комунальних підприємств КП «Сервіс», КП «Дар» та КП «Водолій».

В ході розгляду питань було затверджено  склад та Положення двох комісій: з питань забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури та адміністративну комісію при селищній раді.

Також було ухвалено ряд питань щодо захисту законних інтересів дітей. Одне з яких вимагало негайного вирішення. А саме відібрання двох малолітніх дітей від матері, в зв’язку з виявленням прямої загрози їх життю і здоров’ю.

За розглядом заяв громадян про надання дозволу на видалення зелених насаджень, про зміну адреси об’єктів нерухомого майна було також прийнято відповідні рішення.

Враховуючи ініціативу й практику багатьох міст України та Європи щодо зменшення шкідливого впливу від використання пластику, зокрема пластикових квітів, вінків, іншої ритуальної продукції з пластику,  на засіданні виконавчого комітету було прийняте рішення про заборону реалізації та використання штучних квітів, вінків, виготовлених з пластику.

Окрім того, розглянуто питання про  підсумки роботи із зверненнями громадян за І квартал 2021 року та затверджено план роботи виконавчого комітету на ІІ квартал 2021 року.

За пропозицією секретаря селищної ради Юрія Чумаченка  запропоновано прийняти рішення щодо проведення місячника озеленення, прибирання та благоустро територій.  А також створення комісії для здійснення перевірки результатів проведених заходів.

Враховуючи неодноразові звернення від жителів щодо безпритульних собак, прийнято рішення про створення притулку для тимчасового їх утримання.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті громади.