Про проведення загально-весняної толоки на території Романівської селищної ради

Дата: 06.04.2021 17:06

Житомирського району

РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від    06 квітня   2021  року                                                         №  101

Про проведення загально-весняної толоки

на території  Романівської селищної ради

На виконання Указу Президента України від 06.08.1998 р. № 855/98 «Про день довкілля», відповідно до статті 2 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» та з метою забезпечення проведення весняних робіт із  благоустрою територій, поліпшення санітарного стану об’єктів масового перебування та відпочинку населення, підвищення рівня екологічної культури, залучення громадськості, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Провести 16 квітня 2021 року на території Романівської селищної ради загально-весняну толоку з благоустрою.
  2. Підприємцям, керівникам установ, підприємств та організацій, розташованих на території селищної ради організувати підлеглих їм людей і 16 квітня 2021 року провести толоку на своїх земельних ділянках та прилеглих до них територіях.
  3. Депутатам селищної ради забезпечити широке інформування мешканців своїх виборчих округів про проведення загально-весняної толоки та благоустрою.
  4. Працівникам та колективам установ і закладів, які перебувають в комунальній власності та в оперативному управлінні селищної ради взяти участь 16 квітня 2021 року в наведенні чистоти та благоустрою на закріплених територіях.
  5. Керівникам структурних підрозділів апарату Романівської селищної ради забезпечити обов’язкову участь працівників у весняній толоці.
  6. Власникам житлових будинків на території селищної ради до 26.04.2021 року забезпечити належний стан прибудинкових територій.
  7. Виконавчому комітету селищної ради під час проведення весняної толоки:

-  забезпечити активну участь громадськості в організації та проведенні заходів із благоустрою території  селищної ради;

- забезпечити приведення у належний естетичний та санітарний стан  дитячих та спортивних майданчиків, інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення.

8. Комунальному підприємству  «Сервіс» ( Матат Б.) забезпечити збір та вивезення побутових відходів.

9. Старостам старостинських округів забезпечити широке інформування мешканців громади про проведення загально-весняної толоки та  поінформувати до 26 квітня 2021 року про результати виконання цього розпорядження.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                             Юрій ЧУМАЧЕНКО