Романівська селищна рада оголошує ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЮ громадян територіальної громади, які потребують поліпшення житлових умов.

Дата: 31.03.2021 14:24

Романівська селищна рада оголошує ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЮ громадян територіальної громади,  які потребують поліпшення житлових умов.

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України прийнято наказ від 17.05.2011 року №47 «Про затвердження Форми подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06.06.2011р. за №669/19407) та передбачена форма подання інформації про громадян, які перебувають на квартирному обліку.

Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, подаються до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов та будуть сприяти налагодженню чіткого і прозорого обліку таких громадян.  Перереєстрація здійснюється на підставі наданих громадянами наступних документів:
-    довідку про склад сім’ї ;
-    довідка про реєстрацію (форма №3)
за місцем проживання;
-    інформаційні довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на кожного члена сім’ї (крім неповнолітніх)., про наявність або відсутність нерухомого майна;

- інформація про житлове приміщення – місце проживання на момент подачі документів (адреса, характеристика, розміри, стан) за підписом старости;
-
    довідки з місця роботи  або навчання  на всіх повнолітніх членів сім’ї;
-
    копії паспортів та кодів на всіх повнолітніх членів сім’ї;
-
    копії документів про одруження, народження неповнолітніх членів сім’ї;
-
    копії документів, які дають право на включення громадянина, який перебуває на квартирному обліку, у пільгову чергу.

Прийом документів проводиться в робочий час в Романівській селищній раді  за адресою: 13001, смт.Романів, вул.С. Лялевича, 2  (каб.№214  тел. 2-31-25 )

Громадяни, які, станом на 01.06.2021 року не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку  не вважатимуться такими, що потребують покращення житлових умов.