Підготовка до сесії: відбулись засідання постійних комісій

Дата: 19.03.2021 15:34

В ході підготовки до чергової сесії,  відбулися засідання постійних комісій селищної  ради на яких були розглянуті питання, що виносяться на розгляд 7 сесії селищної ради.

17 березня:

Члени постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності  (голова Капінус О.Г.) розглянули такі питання:

• Про внесення змін до бюджету Романівської селищної територіальної громади на 2021 рік.
  • Про затвердження звітів про виконання бюджету за 2020 рік сільських, селищних рад;
  • Про передачу автомобілів.
  • Про відчуження транспортних засобів.
  • Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальної громади та пропозиції її розподілу.
  • Про надання згоди на оренду комунального майна територіальної  громади Романівської селищної ради  без проведення аукціону
  • Про реорганізацію шляхом злиття комунальних установ.
  • Про затвердження штатної чисельності працівників та штатного розпису комунальної лісомеліоративної установи Романівської селищної ради.
  • Про затвердження Романівської селищної Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і території від надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки.
  • Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства Романівської територіальної громади  на 2021-2023 роки.
  • Про затвердження Програми розвитку Романівської ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області щодо облаштування сервісного центру обслуговування платників на 2021 рік.
  • Про внесення змін до програми підтримки комунальної   установи по експлуатації адміністративної будівлі Романівської селищної ради та благоустрою території  смт. Романів
  • Про конкурсну комісію по визначенню аптечних установ Романівської селищної ради, які будуть надавати відповідні пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
  • Про проведення земельних торгів із продажу земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, або прав на них (оренди, суперфіцію) Романівської селищної ради.
  • Про внесення змін до Додатку 2 рішення №160-6/21 від 26.02.2021 сесії 8-го скликання щодо складу комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги Романівської селищної ради.
  • Про внесення змін до складу комісії з реорганізації сільських, селищних рад Романівської територіальної громади.
  • Про списання легкового автомобіля  відділу освіти Романівської селищної ради.
  • Про  затвердження типової  угоди про соціальне партнерство.

19 березня:

Продуктивною стала  робота спільного засідання постійних комісій з гуманітарних питань (голова Серт І.В.) та з питань законності, Регламенту та депутатської етики ( голова Лесько Д.О.)

Комісії розглянули такі питання:

• Про визнання повноважень депутата Романівської селищної ради.
  • Про затвердження селищної Програми виконання заходів Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період 2021 року».
  • Про встановлення червоно-чорного прапора національно – визвольної боротьби українського народу.
  • Про реорганізацію шляхом злиття комунальних установ.
  • Про затвердження Положення Центру надання адміністративних послуг Романівської селищної ради.
  • Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Романівської селищної ради Житомирської області.

Після завершення розгляду питань, членами постійних комісій підтримано пропозицію депутатів запровадження відзнаки Романівської селищної ради «Честь і слава Романівщини»,  з метою відзначення жителів Романівської територіальної громади/

Всі  розглянуті питання  за результатами засідань постійних профільних комісій  внесені до порядку денного пленарного  засідання сьомої сесії Романівської селищної ради.