"Безбар'єрність"

Українці можуть долучитися до розбудови безбар’єрного простору в Україні

Свої ідеї та ініціативи за цією тематикою громадяни та профільні громадські організації можуть запропонувати до 30 вересня поточного року. Про це йдеться на фейсбук-сторінці Радниці-уповноваженої Президента України з питань безбар’єрності Тетяни Ломакіної.

14:42:10 27.09.2024

#безбар’єрність: Як надати першу допомогу людині при нападі епілепсії?

Епілепсія — одне з найпоширеніших хронічних неврологічних захворювань. Через воєнні дії кількість тригерів для нападу збільшується. Наприклад, ними можуть стати різкі та гучні звуки, яскраве та миготливе світло, стрес тощо.

10:13:17 04.09.2024

83% опитаних українців вважають безбар'єрність новою цінністю для суспільства – результати дослідження

Перша леді України Олена Зеленська разом із Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та представниками профільних міністерств узяли участь у презентації результатів дослідження громадської думки щодо питань безбар’єрності. Його провів Центр соціальних змін та поведінкової економіки за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Експертної ради з комунікацій безбар’єрності.

16:27:12 19.06.2024

БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ: Методичні рекомендації з питань формування базбар’єрності на робочому місці в державних органах

Питання безбар’єрності в нашій країні продовжує набувати ваги. Адже результативність роботи, зокрема, залежить від сформованого комфортного та безбар’єрного робочого середовища. Працівники державних органів відрізняються за статтю, віком, професійним досвідом, фізичним станом, саме тому  мають різні потреби на робочому місці.

09:33:42 07.06.2024

Рада безбар’єрності Житомирської РВА обговорила актуальні питання функціонування доступного середовища

28 травня в Житомирі за дорученням начальника Житомирської районної військової адміністрації Юрія Тарасюка його заступник Павло Куц провів чергове засідання Ради безбар'єрності.

10:08:29 29.05.2024

#безбарєрність: Як запропонувати допомогу людині з інвалідністю

Всі люди здатні комунікувати, просто роблять це по-різному: хтось усно словами, а хтось – іншими способами. І найпростіший інструмент, яким ви можете скористатись при спілкуванні з людиною з інвалідністю, – це просто поставити запитання.

12:52:03 07.05.2024

БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ: Як взаємодіяти з людьми з бойовим досвідом: новий серіал на Дія.Освіта

Щодня українські військові борються за нашу свободу. А чи знаєте ви, що відчувають захисники після повернення додому та як вислухати людину, коли вона хоче виговоритися? Дізнайтеся, як коректно та з повагою комунікувати з військовими, ветеранами та ветеранками, в серіалі «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія».

12:23:21 03.05.2024