Новини / Повідомлення

НАБІР У #ГВАРДІЮНАСТУПУ ТРИВАЄ. ДОЛУЧАЙТЕСЬ. ТВОРИМО ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ РАЗОМ!

Основний етап комплектування бригад “Гвардії наступу” завершився 31 березня, й штурмові підрозділи майже укомплектували, однак в МВС ухвалили рішення про продовження цієї кампанії з метою формування резерву.  Наразі є багато заявок для вступу охочих у бригади, які перебувають на стадії опрацювання.

14:03 18.04.2023

«АПТЕЧКУ САМОДОПОМОГИ». ТИ ЯК?

Часто ми спрямовуємо вас на сайт, в нашу «Аптечку самодопомоги». Зараз розкажемо, що в ній є і чому це справді важлива шпаргалка для кожного з нас.

14:02 18.04.2023

Про проведення вебінарів

Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з Державним університетом «Житомирська Політехніка» у квітні 2023 року заплановано онлайн - заходи, спрямовані на розвиток м’яких навичок і цифрового бізнесу (комунікативні навички, створення резюме з використанням діджитал-технологій).

11:19 18.04.2023

Програма безкоштовної психо-соціальної допомоги #Поруч.

У сучасних реаліях все більше людей відчувають віддаленість від свого звичного оточення, родини та дому, що створює великий стрес та навантаження на їхню психіку. З огляду на те, що Житомир та область стали прийомним центром для біженців зі сходу та півдня України, важливо мати місце, куди людина може звернутися для отримання своєчасної психологічної допомоги та підтримки, щоб відновити свій спокій.

08:52 18.04.2023

«ЖОДЕН З УКРАЇНСЬКИХ ПОЛІТИКІВ НЕ МАЛИ І НЕ МАЮТЬ КОНТРОЛЮ ЩОДО ПОЗИЦІЇ ТА РІШЕНЬ ЦЕРКВИ», — МИТРОПОЛИТ ЕПІФАНІЙ

Увечері Чистого четверга, який має дуже важливе значення для кожного християнина, предстоятель Православної Церкви України звернувся до вірних. Блаженніший Епіфаній пояснив це тим, що історичне значення нинішніх подій для звільнення українського православ’я від ярма «руського міра» спонукає його зробити це саме цього дня.

10:37 14.04.2023

Згуртованість жителів, підтримка бізнесу допомагає подолати виклики, які постають перед Романівською громадою. Висловлюю щиру подяку кожному, хто доєднався до робіт на Виспі.

17:08 12.04.2023