Новини / Повідомлення

ТИ ЯК? ЯКІ СИГНАЛИ ПОДАЄ ПСИХІКА У ВІДПОВІДЬ НА СТРЕС. ІНФОГРАФІКА

Ми звикли говорити про стрес як про явище на рівні емоцій. Наче поганий настрій. Хіба це здатне завдати реальної шкоди? Тому, коли щодня без причини болять ноги, стає важко ковтати або різко падає зір, ми можемо навіть не допускати, що це сигнали психіки, а не фізичні хвороби. Навіть особливості поведінки, які ми можемо вважати рисами свого характеру, теж часом виявляються результатом постійних стресу й тривоги.

09:51 28.04.2023

Графік прийому жителів Романівської територіальної громади  лікарями Червоного Хрест  (лікар-терапевт, лікар – УЗД щитовидної залози)

16:52 27.04.2023

БОЙОВА ПІДГОТОВКА, НАВЧАННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ БРОНЕТЕХНІКИ ТА ЗЛАГОДЖЕННЯ РЕКРУТІВ, ЯКІ СТАНУТЬ БІЙЦЯМИ БРИГАДИ НГУ АЗОВ. ВІДЕО

Уже сьогодні бійці, які пройшли всі етапи відбору до “Гвардії наступу”, проходять навчання, бойове злагодження та тренуються на полігонах. Цей процес триває безперебійно. Завершила тренування одна група – зайшла інша. Підготовка не зупиняється. Бійці мають бути готові до виконання бойових завдань у будь-який момент.

11:10 26.04.2023

«МИ З КОЖНИМ ПРОВЕДЕМО ІНДИВІДУАЛЬНУ ПІДГОТОВКУ, ЗЛАГОДЖЕННЯ БАТАЛЬЙОНУ», — КОМАНДИР «ЛЮТІ» ОЛЕКСАНДР НЕТРЕБКО

В Україні триває рекрутингова кампанія у штурмові бригади “Гвардії наступу”. Начальник Департаменту поліції особливого призначення об’єднаної штурмової бригади «Лють» полковник поліції Олександр Нетребко розповів в інтерв’ю журналістам про створений відносно нещодавно підрозділ “Лють”.

13:56 25.04.2023

ТИ ЯК?

За останній рік ми точно навчилися частіше дзвонити одне одному.

11:09 25.04.2023