Новини / Повідомлення

До відома жителів громади!

​Романівською селищною радою проведено комплекс робіт із благоустрою (підсипання та грейдерування) доріг комунальної власності в смт Романів та в окремих населених пунктах громади. Для цього за рахунок коштів місцевого бюджету було закуплено та використано 2 тис.тонн кам’яно-щебеневої суміші. Особливу роль у вирішенні завдань і об’ємів цих дорожніх ремонтів відіграла спецтехніка ТОВ «ВІВАД-09». Грейдер та автонавантажувач значно пришвидшили та поліпшили процес ремонту робіт у межах Романівської громади. Важливо, що надана спецтехніка працювала безкоштовно, що дало можливість зекономити значні кошти та направити їх на продовження робіт з благоустрою.

09:08 21.06.2023

НА ЖИТОМИРЩИНІ ТРИВАЄ ПЕРЕВІРКА СТАНУ ТА ГОТОВНОСТІ УКРИТТІВ

Звертаємо увагу керівників громад, підприємств та закладів, які мають приміщення, що визначені  як бомбосховище, як укриття в підвальних, напівпідвальних приміщеннях  і можуть слугувати найпростішими укриттями для людей на випадок повітряної тривоги!

11:03 16.06.2023

ДО УВАГИ ВПО ТА ГРОМАД ЖИТОМИРЩИНИ! РОЗПОЧАТО ВІДБІР ПРОЄКТІВ ІНСТРУМЕНТІВ CIVIC TECH ДЛЯ ПІДТРИМКИ МАЛОГО ТА МІКРОБІЗНЕСУ

Act to Support – це акселераційна програма та конкурс проєктів цифрових інструментів, спрямованих на підтримку ВПО, зокрема молоді, малого та мікробізнесу, та громад, які приймають переселенців.

09:41 15.06.2023