Новини / Повідомлення

#ТИЯК? ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ ПОДОЛАТИ СТРАХ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ?

«Увага! Повітряна тривога!» Раптовий звук сирени щоразу змушує здригатися. Здавалося б, ми вже знаємо, що це, і як треба діяти, але ніби підвисаємо і нічого не можемо з собою зробити — ці кілька секунд треба пережити. Для дітей все значно складніше.

14:27 27.07.2023

#ПЛІЧОПЛІЧ: МИ ПЛАНУЄМО ЗАВЕРШИТИ РЕМОНТ ОСЕЛЬ У ТРИФОНІВЦІ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ, — ВОЛОДИМИР ІЩЕНКО

Кількість відновлених будинків у Трифонівці на Херсонщині наближається до 50% від загальної кількості. Такі показники називає в.о. головного інженера ТОВ «Центркомплект» Володимир Іщенко.

14:26 27.07.2023

УВАГА! МІННА НЕБЕЗПЕКА!

Уважність та обережність надважливі, особливо коли мова йде про мінну небезпеку!

14:28 26.07.2023

АТ «Житомиргаз» перейшло під державне регулювання Групи Нафтогаз України. Що це означає для споживачів?

Оператор газорозподільних мереж АТ «Житомиргаз» продовжує працювати у штатному режимі, забезпечуючи безперебійний та безаварійний розподіл газу  усім категоріям споживачів області. Незмінними є зобов’язання Житомиргазу перед абонентами так само, як споживачів перед компанією. Адже договори на розподіл природного газу залишаються діючими. Робота під координацією держави – гарантія безпеки та стабільності.

12:16 26.07.2023

«ЩОРІЧНЕ ЩЕПЛЕННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН – ДІЄВИЙ ЗАСІБ ПРОФІЛАКТИКИ СКАЗУ»

Сказ — це невиліковне вірусне захворювання, яким людина може заразитися від диких або домашніх тварин.  Ефективним способом  профілактики сказу є вакцинація, яка є обов'язковою для всіх собак і кішок. Вакцинувати тварин проти сказу обов'язок кожного власника.

11:05 26.07.2023